Dodávka je spolehlivý pracant

Jistě jste se někdy dostali do situace, kdy bylo zapotřebí přepravit rozměrný či těžký náklad a osobní vůz už nestačí, takže je vhodné si půjčit dodávku.

Dodávka je spolehlivý pracant

Soukromá osoba

Sehnali jste si nové bydlení a už se na něj nemůžete radostí dočkat? Před tím, než si vůbec bydlení zařídíte a kompletně se nastěhujete, tak je zapotřebí přestěhovat věci ze starého bydlení. Obvykle to jsou rozměrné věci a několik krabic, což se všechno nemá šanci vlézt do osobního auta. I kdybyste nábytek rozdělali do jediné desky, tak budete potřebovat spoustu času a stejně musíte jet několikrát, což výrazně pocítí Vaše peněženka.

řízení dodávky

A proto raději nechte svůj vůz odpočívat a zajděte si do půjčovny dodávek Praha, jenž Vám poskytnou za velice výhodnou cenu různé dodávky. S tou už jen přijedete k domu a vše potřebné do ní naložíte. S prostorem si nemusíte moc lámat hlavu, protože dodávka ho má na rozdávání. Řízení se nemusíte bát a postačí Vám řidičský průkaz skupiny B a další doklady pro řízení motorového vozidla. Samozřejmě využití je mnohem rozmanitější, takže si například koupíte kamenný gril na zahradu, a právě díky této půjčovně ho v pohodě dostanete domů.

Firmy

Dodávka se může samozřejmě hodit j firmám a živnostníkům, protože materiál, osoby a zboží se nějak musí na cílové místo dostat. Například pokud máte malou dělnickou firmu a jezdíte osobním autem varianty combi k zákazníkům. Ovšem jednou se naskytne větší zakázka a budete muset dopravit na stavbu buď více lidí či materiálu, jenž se do Vašeho auta nevleze. V takovém případě je zase půjčovna velice užitečná a s veškerou přepravou si se zapůjčenou dodávkou hravě poradíte.

tažné zařízení

Není problém si ji půjčit i dlouhodobě, takže třeba pokud bude stavba probíhat delší dobu, tak budete moci neustále jezdit zapůjčeným vozem. V nabídce jsou také přívěsné vozíky, jenž ještě nákladový prostor o hodně zvětší. Samozřejmě lze zkombinovat dodávku s přívěsným vozíkem. Veškeré zapůjčená vozidla jsou ve skvělém stavu, a proto je zajištěn bezpečný provoz. Nesmí chybět ani veškeré platné doklady a pojištění.